Sposoby płatności

Płać tak, jak Ci wygodnie :) W Ground Game masz do wyboru kilka popularnych form płatności.

Ceny towarów podawane są w złotych polskich, w USD lub w Euro i są cenami brutto, tzn. zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

BLIK

Wygodny sposób płatności, który cieszy się stale rosnącą popularnością. Najszybsza, a zarazem najbezpieczniejsza metoda opłacania zakupów, którą wykorzystują na co dzień miliony Polaków. Wystarczy przepisać kod BLIK z aplikacji banku, a następnie potwierdzić transakcję - to wszystko!

SZYBKIE PRZELEWY ONLINE

Wybierając szybki przelew online, Twoje pieniądze za zamówienie są księgowane natychmiastowo, a potwierdzenie transakcji otrzymujesz na adres e-mail. Ta forma płatności znacząco przyspiesza realizację zamówienia.

KARTY PŁATNICZE

Bezpieczna i wygodna forma płatności. Wybierając płatność kartą, podajesz dane właściciela i numer karty, a transakcję potwierdzasz, podając kod CVV lub CVC na odworcie karty. Jeśli to będzie Twoja pierwsza płatność kartą online, upewnij się w banku, że masz włączoną taką możliwość.

POBRANIE

Płatność przy odbiorze jest realizowana przy wyborze odpowiedniej opcji podczas składania zamówienia. W tym przypadku płacisz w paczkomacie lub u kuriera, odbierając paczkę, jednak koszt dostawy za pobraniem może być wyższy.

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Zamówienie możesz również opłacić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, w tytule przelewu podaj numer zamówienia. Poinformuj nas, jeżeli decydujesz się na tą formę płatności, aby zapewnić szybką rejestrację płatności i wysyłkę zamówienia.

GGSPORTS SP. Z O. O.
Numer konta: 16 1140 2004 0000 3502 8052 2278
Nazwa banku: mBank S.A.

pixel